PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Signature
si: අත්සන
