PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Signature
te: సంతకం
