PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน
