PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: PayPal
ug: پايپال

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى
