PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: PayPal
ar: باي بال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Continue
ar: متابعة

en: Signature
ar: التوقيع

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Reversed
ar: معكوس

en: Authentication
ar: المصادقة
