PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Signature
eo: Subskribo

en: Workflow
eo: Laborfluo
