PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Password
et: Parool

en: Continue
et: Jätka

en: Signature
et: Allkiri

en: Payment
et: Maksmine

en: Workflow
et: Töövoog

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Authentication
et: Autentimine

en: Sandbox
et: Liivakast
