PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Password
fi: Salasana

en: Continue
fi: Jatka

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Payment
fi: Maksu

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Production
fi: Tuotanto

en: Reversed
fi: Käänteistetty

en: Denied
fi: Hylätty

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Server
fi: Palvelin

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: PayPal Express Checkout
fi: PayPal Express Kassa
