PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Payment
ga: Íocaíocht
