PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Password
he: סיסמה

en: Continue
he: להמשיך

en: Signature
he: חתימה

en: Payment
he: תשלום

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Authentication
he: הזדהות

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Server
he: שרת

en: PayPal Express Checkout
he: רכישה באמצעות PayPal Express
