PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
