PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Password
oc: Senhal

en: Continue
oc: Contunhar

en: Signature
oc: Signatura

en: Payment
oc: Pagament

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Reversed
oc: Inversat
