PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Password
pl: Hasło

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Signature
pl: Podpis

en: Payment
pl: Płatność

en: Manual
pl: Ręczne

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Production
pl: Produkcja

en: Reversed
pl: Odwrotnie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Server
pl: Serwer

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
pl: Zostaniesz przekierowany poza stronę na serwer płatności aby płatność została autoryzowana.

en: Go to payment server
pl: Przejdź na serwer płatności
