PayPal for Payment (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Password
ru: Пароль

en: Continue
ru: Продолжить

en: Signature
ru: Подпись

en: Payment
ru: Оплата

en: Manual
ru: Вручную

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Reversed
ru: Оборот

en: Denied
ru: Запрещено

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Server
ru: Сервер

en: Sandbox
ru: Песочница

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
ru: Вы будете перенаправлены на платёжный сервер за пределами сайта для авторизации оплаты.

en: Go to payment server
ru: Перейти на платёжный сервер
