PayPal for Payment (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Password
be: Пароль

en: Continue
be: Працягнуць

en: Signature
be: Подпіс

en: Workflow
be: Плын працы
