PayPal for Payment (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Password
bg: Парола

en: Continue
bg: Продължи

en: Signature
bg: Подпис

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Production
bg: Продукт

en: Authentication
bg: Удостоверяване
