PayPal for Payment (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Password
da: Adgangskode

en: Continue
da: Fortsæt

en: Signature
da: Signatur

en: Payment
da: Betaling

en: Manual
da: Manuel

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Production
da: Produktion

en: Reversed
da: Omvendt

en: Denied
da: Nægtet

en: Refunded
da: Refunderet

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Automatic
da: Automatisk

en: Capture
da: Hævning
