PayPal for Payment (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Password
ja: パスワード

en: Continue
ja: 継続

en: Signature
ja: 署名

en: Payment
ja: 決済

en: Manual
ja: 手動

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Production
ja: 運用中

en: Reversed
ja: リバースされた

en: Authentication
ja: 認証

en: Automatic
ja: 自動

en: Server
ja: サーバー

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: PayPal Express Checkout
ja: PayPalクイック購入
