PayPal for Payment (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Username
de: Benutzername

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Password
de: Passwort

en: Continue
de: Weiter

en: Signature
de: Signatur

en: Payment
de: Zahlung

en: Manual
de: Manuell

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Production
de: Produktion

en: Reversed
de: Umgekehrt

en: Denied
de: Verweigert

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Automatic
de: Automatisch

en: Capture
de: Einziehen

en: The payment is pending because you hold a non-U.S. account and do not have a withdrawal mechanism.
de: Die Zahlung steht noch aus, weil Sie ein nicht-amerikanisches Konto haben und nicht über einen Abhebungsmechanismus verfügen.
