PayPal for Payment (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
