PayPal for Payment (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Password
tr: Parola

en: Continue
tr: Devam et

en: Signature
tr: İmza

en: Payment
tr: Ödeme

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Production
tr: Üretim

en: Reversed
tr: Tersine

en: Denied
tr: Reddedildi

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Automatic
tr: Otomatik
