PayPal for Payment (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Password
uk: Пароль

en: Continue
uk: Продовжити

en: Signature
uk: Підпис

en: Payment
uk: Оплата

en: Manual
uk: Вручну

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Production
uk: Експлуатація

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Denied
uk: Заборонене

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Server
uk: Сервер

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Capture
uk: Захопити

en: You will be redirected to the off-site payment server to authorize the payment.
uk: Ви будете переспрямовані на платіжний сервер поза сайтом для авторизації платежу.

en: Go to payment server
uk: Перейти на платіжний сервер

en: The password will be stored as plain text.
uk: Пароль буде збережений відкритим текстом.
