PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Password
gl: Contrasinal

en: Continue
gl: Continuar

en: Signature
gl: Sinatura

en: Payment
gl: Pagamento

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Reversed
gl: Invertido

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Automatic
gl: Automático

en: Server
gl: Servidor
