PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Continue
it: Continua

en: Signature
it: Firma

en: Payment
it: Pagamento

en: Manual
it: Manuale

en: Production
it: Produzione

en: Reversed
it: Invertito

en: Denied
it: Negato

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Automatic
it: Automatico

en: PayPal IPN
it: Notifica Immediata del Pagamento (IPN) PayPal

en: PayPal Express Checkout
it: Procedura di pagamento rapido PayPal
