PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ
