PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Signature
ku: مۆر

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
