PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Password
sk: Heslo

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Signature
sk: Signatúra

en: Payment
sk: Platba

en: Manual
sk: Manuálne

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Production
sk: Produkcia

en: Reversed
sk: Obrátený

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: Authentication
sk: Overenie

en: Automatic
sk: Automatický

en: Capture
sk: Zachytiť
