PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Password
af: Wagwoord

en: Continue
af: Gaan voort

en: Signature
af: Handtekening

en: Manual
af: Handleiding

en: Workflow
af: Werksvloei
