PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
