PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Password
hr: Lozinka

en: Continue
hr: Nastavi

en: Signature
hr: Potpis

en: Workflow
hr: Tijek

en: Automatic
hr: Automatski
