PayPal for Payment (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Password
hu: Jelszó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Signature
hu: Aláírás

en: Payment
hu: Fizetés

en: Manual
hu: Kézi

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Product count
hu: Termék végösszeg

en: Reversed
hu: Fordított

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: PayPal Express Checkout
hu: PayPal Expressz Fizetés
