PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Password
lv: Parole

en: Continue
lv: Turpināt

en: Signature
lv: Paraksts

en: Payment
lv: Maksājums

en: Manual
lv: Manuāli

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Production
lv: Darba

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Sandbox
lv: Smilšukaste
