PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: PayPal
ml: പേപാൽ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Continue
ml: തുടരുക
