PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Continue
nn: Hald fram

en: Signature
nn: Signatur

en: Payment
nn: Betaling

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Production
nn: Produksjon
