PayPal for Payment (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Password
pt: Senha

en: Continue
pt: Continuar

en: Signature
pt: Assinatura

en: Payment
pt: Pagamento

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Production
pt: Produção

en: Reversed
pt: Invertido

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Automatic
pt: Automático

en: Server
pt: Servidor

en: Capture
pt: Captura
