PayPal for Payment (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Password
sv: Lösenord

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Signature
sv: Signatur

en: Payment
sv: Betalning

en: Manual
sv: Manuell

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Production
sv: Produktion

en: Reversed
sv: Omvänd

en: Denied
sv: Nekad

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: PayPal Express Checkout
sv: Expresskassa för PayPal
