PayPal Roles (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Cancel link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཕྱིར་འཐེན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ

en: If checked, the number will be rounded.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། གྲངས་ཀ་དེ་བཞི་འདོར་ལྔ་འཕེལ་བྱེད་ངེས།

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྒྱབ་ཏུ་གྲངས་གནས་ག་ཚོད་འཆར་དགོས་པར་གཏན་ཁེལ་བྱོས།

en: What single character to use as a decimal point.
bo: ཡིག་འབྲུ་རྐྱང་བ་གང་ཞིག་གིས་སིལ་གྲངས་ཀྱི་ཚེག་བྱེད་དགོས།

en: What single character to use as the thousands separator.
bo: ཡིག་འབྲུ་རྐྱང་བ་གང་ཞིག་གིས་དབྱེ་མཚམས་རྟགས་བྱེད་དགོས།

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
bo: གྲངས་ཀའི་མདུན་དུ་འཇོག་པའི་ཡི་གེ དཔེར་ན་དངུལ་གྱི་རྟགས་ལྟ་བུ།

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
bo: གྲངས་ཀའི་མཇུག་ཏུ་འཇོག་པའི་ཡི་གེ དཔེར་ན་དངུལ་གྱི་རྟགས་ལྟ་བུ།

en: Format plural
bo: མང་ཚིག་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: If checked, special handling will be used for plurality.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། མང་ཚིག་ལ་དམིགས་བསལ་གྱི་སྒྲིག་སྟངས་སྤྱོད་ངེས།

en: Text to use for the singular form.
bo: རྐྱང་ཚིག་གི་རྣམ་པ་ལ་སྤྱོད་པའི་ཡི་གེ

en: Plural form
bo: མང་ཚིག་གི་རྣམ་པ

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
bo: མང་ཚིག་རྣམ་པ་ལ་སྤྱད་པའི་ཡི་གེ @count་དེ་ཐོབ་གྲངས་བརྗེ་ངེས།

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽

en: @date_format format
bo: @date_format རྣམ་གཞག

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
bo: གལ་སྲིད་རང་བཟོ་ཡིན་ཚེ། <a href="@url" target="_blank">PHP ལག་དེབ་</a>ནང་དུ་ཟླ་ཚེས་རྣམ་བཞག་ལ་གཟིགས་རོགས། དེ་མིན་ན། མངོན་སྟོན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་སྡེ་ཚན་མི་འདྲ་བ་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས། སོར་བཞག་ཏུ་2 ཡིན།

en: - Default site/user timezone -
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Custom date format of second date
bo: ཚེས་གྲངས་གཉིས་པའི་རང་བཟོའི་ཟླ་ཚེས་རྣམ་པ

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
bo: གལ་སྲིད་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་བཞག་ཕལ་བའི་ནང་དུ་རང་བཟོ་ཞེས་པ་བདམས་ཚེ། <a href="@url" target="_blank">PHP ལག་དེབ་</a>ནང་དུ་ཟླ་ཚེས་རྣམ་བཞག་ལ་གཟིགས་རོགས། དེ་མིན་ན། མངོན་སྟོན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་སྡེ་ཚན་མི་འདྲ་བ་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས། སོར་བཞག་ཏུ་2 ཡིན།
