PayPal Roles (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Length
ca: Llargada

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Role ID
ca: ID del rol

en: N/A
ca: No aplica

en: Amount
ca: Import

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Edit membership
ca: Edita l'afiliació

en: Transaction ID.
ca: ID de la transacció.

en: day(s)
ca: dia(es)

en: week(s)
ca: setmana(es)

en: month(s)
ca: mes(os)

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Precision
ca: Precisió

en: User ID.
ca: ID d'usuari.

en: Space
ca: Espai

en: year(s)
ca: any(s)

en: Cancel link
ca: Enllaç de cancel·lació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Role ID.
ca: ID del rol.

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Comma
ca: Coma

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Round
ca: Arrodoneix

en: If checked, the number will be rounded.
ca: Si se selecciona, el número s'arrodonirà.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
ca: Especifiqueu quants dígits cal mostrar després del punt decimal.

en: What single character to use as a decimal point.
ca: Caràcter que voleu fer servir com a separador de decimals.

en: What single character to use as the thousands separator.
ca: Caràcter que voleu fer servir com a separador de milers.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
ca: Text a afegir abans d'un nombre, com per exemple un símbol de moneda.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
ca: Text a afegir després d'un nombre, com per exemple un símbol de moneda.

en: Format plural
ca: Formata el plural

en: If checked, special handling will be used for plurality.
ca: Si es marca, s'utilitzarà una gestió especial per als plurals.

en: Singular form
ca: Forma singular

en: Text to use for the singular form.
ca: Text a usar per a la forma singular.

en: Plural form
ca: Forma plural

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
ca: El text que s'utilitzarà per la forma plural, @count serà reemplaçat pel valor.

en: Thousands marker
ca: Marca de milers

en: Apostrophe
ca: Apòstrof

en: @date_format format
ca: format de @date_format

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
ca: Per "Personalitzat", veieu el <a href="@url" target="_blank">manual de PHP</a> pels formats de data. Si no, poseu el nombre d'unitats de temps diferents a mostrar, que per defecte és de 2.

en: Timezone to be used for date output.
ca: Fus horari que s'emprarà per mostrar dates.

en: - Default site/user timezone -
ca: - Fus horari predeterminat pel lloc o usuari -
