PayPal Roles (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
