PayPal Roles (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
