PayPal Roles (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
