PayPal Roles (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى
