PayPal Roles (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Length
ar: الطول

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: N/A
ar: غير موجود

en: Amount
ar: المبلغ

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Precision
ar: الدقة

en: Space
ar: فراغ

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
ar: النص الي يسبق الرقم مثل رموز العملات

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
ar: النص الي يتبع الرقم مثل رموز العملات
