PayPal Roles (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Space
hy: Տարածություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ
