PayPal Roles (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Length
lt: Ilgis

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: N/A
lt: N/D

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Edit membership
lt: Redaguoti narystę

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Space
lt: Tarpas

en: year(s)
lt: metai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: Apostrophe
lt: Apostrofa
