PayPal Roles (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Length
mr: लांबी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Precision
mr: अचूकपणा
