PayPal Roles (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
