PayPal Roles (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Length
eu: Luzera

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Role ID.
eu: Rol IDa.

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Comma
eu: Koma

en: Edit link
eu: Editatu lotura
