PayPal Roles (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa
