PayPal Roles (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Date format
nn: Datoformat

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Edit membership
nn: Endre på medlemskap

en: day(s)
nn: dag(ar)

en: week(s)
nn: veke(r)

en: year(s)
nn: år

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
